123
проба

Встановлення ГБО

Ви вирішили п1gboереобладнати автомобіль з бензину на газ? Якщо Ви ніколи не стикалися з газобалонним обладнанням, то навряд чи уявляєте з чого почати. Давайте розглянемо основні моменти установки ГБО.

Для того, щоб знизити витрати на бензин до 50%, багато водіїв переобладнали свої автомобілі на газ. Це дозволило не тільки економити на паливі, але і поліпшити роботу двигуна через специфіку газу.

Переобладнати свій автомобіль можна на СТО «Ауді-Центр-Захід» у Львові, яке займається такими роботами. Для початку, необхідно прорахувати чи буде вигідна вам установка ГБО. Потім провести техогляд, і тільки після цього вибрати відповідне ГБО (фірму-виробника і покоління).

Наступний момент – це безпосередньо установка ГБО. Термін установки залежить від конкретного автомобіля. Важко назвати точний час, який буде потрібно для переобладнання автомобіля. Якщо для одного авто досить 2-3 години, то для іншого 5-6 годин, але в будь-якому випадку в один робочий день Ви вкладаєтесь.

У автомобіля ГБО установка відбувається по трьох місцях:
моторний відсік;
багажник ;
салон.2

Моторний відсік автомобіля служить для розміщення змішувача, електромагнітного газового клапана, електромагнітного бензинового клапана, редуктора-випарника газу, запобіжника.

Для керування роботою мотора і для переходу на обраний режим встановлюється перемикач «Газ-бензин», який розташовується в салоні автомобіля з карбюраторним двигуном на приладовій панелі в зручному місці. Якщо відбувається перемикання з бензинового на газове паливо, то бензин, що знаходиться в поплавковій камері карбюратора, потрібно обов’язково виробити. Для цього, продовжуючи роботу двигуна на бензині, перевести перемикач «Газ-бензин» в нейтральне положення і почекати п’ятнадцять-двадцять секунд, до тих пір, поки в роботі мотора не почнуться пер9a1671_origебої. Після цього можна здійснювати перемикання на газ в авто.

Після установки ГБО, автомобіль повинен пройти перевірку, а також настройку. Кваліфікована настройка ГБО допоможе вам знизити витрату палива, при найкращій роботі двигуна. Заключна настройка ГБО проходить при включеному двигуні.

Невисока вартість газового палива – лише одна з переваг використання ГБО. Насправді існує ще цілий ряд факторів, що робить використання газобалонного обладнання перспективним у порівнянні з бензином.

Найважливішим моментом є підвищення терміну служби двигуна, що використовує газ як паливо. Газ, згораючи в поршневий системі, не тягне за собою змивання масла з циліндрів, тоді як при згорянні бензину масло зникає дуже швидко. В результаті спостерігається поступове збільшення тертя при роботі поршня і підвищений знос роботи двигуна в кінцевому підсумку. При установці ГБО – час міжремонтного періоду може бути збільшено в півтора-два рази. Крім того, використовуючи пропан, можна збільшити і тривалість терміну служби заміни масла. Також, масло при використанні газобалонного обладнання менше зв’язується з продуктами згоряння і ком40841понентами палива, зберігається в значно більш чистій формі і цей фактор безумовно впливає як на ресурс роботи двигуна, так і на його працездатність.

Застосування газу в авто збільшить свічкам запалювання терміни безперебійної роботи до сорока відсотків, термін збереження моторним мастилом своїх робочих параметрів також збільшується в півтора-два рази.

Після установки ГБО, можливість використання бензину аж ніяк не виключається, при бажанні або необхідності перемикання між видами використовуваного пального можна зробити прямо з салону за допомогою спеціального перемикача, якщо не перемикати, то блок керування ГБО включає газ або бензин в режимі автомат. Це істотний момент для тих, хто часто змушений їздити на великі відстані без зупинки.

Для Вашої зручності наші ціни на встановлення ГБО:

Назва ГБО Країна виробник Вартість, 4 циліндра Вартість, 6 циліндрів Вартість, 8 циліндрів
AUTOGAZ Італія 400 € 750 € 1 000 €
ELPIGAZ Італія 450 € 950 € 1 200 €
PRINS Голландія 850 € 1 250 € 1 600 €

*Ціни тимчасово вказані в Євро, розрахунок в національній валюті по курсу на день замовлення.
**Ціни можуть коригуватись в залежності від Ваших побажань.


Деталі та запис за телефонами:

(032) 240-40-56

(067) 371-06-19

ПП “Ауді-Центр-Захід”

м. Львів, вул. Бузкова, 13

e-mail: audicentr@ukr.net

Також Ви можете залишити заявку або задати своє запитання на сайті та наші менеджери самі зв’яжуться з Вами.
Натисніть тут: Залишити свій запит або задати запитання