123
проба

Ремонт та відновлення гідротрансформаторів АКПП

Гідротрансформатор (скорочено ГДТ) – це герметично заварений вузол, що з’єднує автоматичну трансмісію з двигуном, подібно зчепленню в механічній КПП. Основним його завданням є передача крутного моменту і його збільшення в залежності від навантаження. ГДТ дозволяє виключити педаль зчеплення, забезпечує послідовне перемикання, а також дозволяє двигуну працювати на холостому ходу під час зупинки при включеній передачі.remont_gdt

Гідротрансформатор складається з декількох елементів: насосного колеса, турбіни та статора. Насосне колесо жорстко зв’язано з корпусом гідротрансформатора, який також включає турбіну і статор. Турбіна з’єднана з вхідним валом трансмісії. Збірка статора включає обгону муфту, яка з’єднана з виступаючою частиною корпусу насоса, або ж валом статора.

Різниця швидкості обертання двигуна і трансмісії – основна причина втрати потужності, і як наслідок – підвищеної витрати бензину в порівнянні з МКПП. Але на високих швидкостях ця різниця стає несуттєвою, і тоді в дію вступає ще один компонент гідротрансформатора – блокувальна муфта. Коли обидві половини гідротрансформатора набирають необхідну швидкість, ця муфта зв’язує їх разом, тим самим виключаючи пробуксовки і збільшуючи ефективність.

На відміну від механічного зчеплення, гідротрансформатор АКПП передає крутний момент за допомогою гідравлічного тиску. Фактично, поки ГДТ працює – він витрачає енергію двигуна на обертання масла і як наслідок – на його нагрівання, і в кінцевому підсумку – горіння. Крім того, процес блокування ГДТ призводить до стирання фрикційного покриття, частинки якого в підсумку вимиваються маслом і осідають на стінках трансмісії. Саме ці два побічних ефекти роботи ГДТ – металева стружка і елементи горіння – і є головними проблемами, які впливають на роботу автоматичної трансмісії.

Складність обслуговування і ремонту гідротрансформаторів АКПП, як зазначалося раніше, полягає в тому, що гідротрансформатор – герметично заварений вузол, а отже, промити його, окрім як розкривши, ніяк не можна. І навіть якщо сам ГДТ працює справно, продукти його роботи неминуче приведуть до передчасної поломки АКПП. І навпаки, якщо в трансмісії є несправність – вона в кінцевому рахунку призведе до поломки.

Саме тому, якщо трансмісія вимагає ремонту, обов’язково слід перевірити і гідротрансформатор, щоб запобігти передчасному виходу з ладу, або повернення поломки після ремонту АКПП.

ПП “Ауді-Центр-Захід” – пропонує Вам ремонт та відновлення гідротрансформаторів до будь-яких марок авто.  Ремонт здійснюють наші партнери в Києві. На всі роботи надається піврічна гарантія. Самостійно знімаємо та встановлюємо гідромуфти, а також ремонтуємо вже зняті гідромуфти.


Деталі та запис за телефонами:

(032) 240-40-56

(067) 371-06-19

ПП “Ауді-Центр-Захід”

м. Львів, вул. Бузкова, 13

e-mail: audicentr@ukr.net

Також Ви можете залишити заявку або задати своє запитання на сайті та наші менеджери самі зв’яжуться з Вами.
Натисніть тут: Залишити свій запит або задати запитання