123
проба

Ремонт, обслуговування та діагностика вантажних АКПП – автоматичних коробок передач у Львові

jcb_fastraacbus-right147726114767372

Крім ремонту та обслуговування АКПП на легкові автомобілі, ПП “Ауді-Центр-Захід”, пропонує Вам ремонт, обслуговування та діагностику вантажних АКПП – автоматичних коробок передач у Львові.

Наші майстри вважаються одними з найкращих в Західній Україні по ремонту автоматичних коробок передач (АКПП) всіх марок авто, автобусів, вантажних автомобілів, тракторів.

Працюємо зі всіма регіонами України, знімаємо та приймаємо в ремонт зняті трансмісії (АКПП). Відправка вантажів будь-якими транспортними компаніями («Нова Пошта», «Інтайм», «Гюнсел», «Міст Експрес», «Автолюкс» та інші). Гарантія! Працюємо як з фізичними так і з юридичними особами. Можливий безготівковий розрахунок.

Наші послуги:
1. Діагностика вантажної АКПП;
2. Заміна оливи в вантажній АКПП;
3. Зняття – встановлення вантажної АКПП;
4. Ремонт знятої вантажної АКПП будь-якої складності. Включає в себе: розбір, дефектовка, калькуляція, пошук запчастин, збір і регулювання АКПП;
5. Ремонт вантажної АКПП будь-якої складності, коли необхідно зняти автоматичну коробку передач з транспортного засобу. Включає в себе: зняття, розбір, дефектовка, калькуляція, пошук запчастин, збір, встановлення і накладку (запуск) АКПП;
6. Ремонт знятого гідроблоку АКПП (Відновлення працездатності, перегляд, чистка, поліровка робочих поверхонь, заміна соленоїдів);
7. Заміна гідроблока вантажної АКПП;
8. Адаптація вантажної АКПП;
9. Регулювання виконавчих механізмів вантажної АКПП;
10. Заміна гідротрансформатора вантажної АКПП;
11. Ремонт гідротрансформатора вантажної АКПП;
12. Заміна вантажної АКПП;
13. Дефектовка знятої вантажної АКПП з калькуляцією;
14. Ремонт електронного блока управління вантажної АКПП;
15. Відновлення вантажної АКПП після неякісного ремонту в інших майстернях чи СТО;
16. Усунення підтікань оливи вантажної АКПП;
17. Запчастини для вантажних АКПП;
18. Супутні роботи.

Вантажні та промислові АКПП мають величезний ряд особливостей. Крім великих габаритів і підвищеної потужності ці агрегати сконструйовані за іншими принципами, відрізняються підвищеною стійкістю до зносу, при цьому вимагають огляду і ремонту при перших же ознаках несправності.

ПП “Ауді-Центр-Захід” здійснює діагностику та ремонт вантажних АКПП, виконує первинну перевірку стану трансмісії, виявляє неполадки в роботі і знаходить шляхи їх усунення під час ремонту.

Вантажні АКПП рідко виходять з ладу при відсутності перевантажень, вони можуть мати підвищені витрати палива, але незамінні в міському циклі. Сучасні вантажні автомати оснащені багатьма корисними функціями, в тому числі старт без пробуксовки на слизькій ділянці дороги.

Про несправність АКПП можуть свідчити неправильне або мимовільне перемикання передач, витік масла, нехарактерний шум, вібрація і тріск коробки передач. При будь-яких підозрах на погану роботу АКПП потрібно звертатися до перевірених майстрів, так як вихід агрегату з ладу для вантажного автомобіля може мати дуже негативні наслідки. Не варто також забувати про своєчасну діагностику та профілактику для вантажних трансмісій, заміні масла і дбайливої ​​експлуатації, не залежно від марки виробника і року випуску агрегату.

Етапи ремонту АКПП
Після з’ясування причин поганої роботи коробки передач вантажного авто виконується капремонт, що включає такі етапи:

  • Зняття АКПП з від’єднанням і демонтажем роздавальної коробки (на оглядовій ямі);
  • Розбирання автомата на стенді для збирання і розбирання АКПП;
  • Миття і чищення деталей, дефектовка;
  • Узгодження ушкоджень з власником авто, пошук і заміна запчастин або повна заміна АКПП;
  • Збір, регулювання, перевірка на відсутність течі масла, шумів і правильність роботи АКПП;
  • Встановлення на авто, регулювання виконавчих механізмів, остаточна перевірка.

Всі роботи виконуються професійно та якісно. Наші фахівці (більше як з 15-ти річним досвідом ремонту АКПП) знають особливості трансмісій різних марок і модифікацій, враховують їх у ремонті. Вартість робіт залежить від складності поломки та типу АКПП, терміни залежать від характеру несправностей і встановлюються за фактом діагностики.

ПП “Ауді-Центр-Захід” – це надійний і перевірений сервіс по ремонту трансмісій різних типів у Львові, ми відновлюємо працездатність коробок передач в самих різних випадках, навіть після попереднього невдалого ремонту. У нас можлива зручна форма оплати та гарантія.


Деталі та запис за телефонами:

(032) 240-40-56

(067) 371-06-19

ПП “Ауді-Центр-Захід”

м. Львів, вул. Бузкова, 13

e-mail: audicentr@ukr.net

Також Ви можете залишити заявку або задати своє запитання і наші менеджери самі зв’яжуться з Вами.
Натисніть тут: Залишити свій запит або задати запитання

Інші наші послуги