123
проба

Комп’ютерна діагностика автомобіля

Комп’ютерна діагностика автомобіля – це тестування різних електронних систем і виконавчих механізмів автомобіля, що впливають на роботу бортових систем, а також виявлення несправностей, пов’язаних з роботою електронних систем автомобіля.

diagnostika-audi1Комп’ютерна діагностика авто – надзвичайно важлива процедура, це комплексна перевірка всіх електронних систем автомобіля на наявність існуючих несправностей і проблем. Ця діагностика дозволяє оцінити реальний стан вузлів, деталей і блоків управління автомобіля, а також дати оцінку його технічного стану.

Професійний автосервіс «Ауді – Центр – Захід» у Львові, пропонує послуги з комп’ютерної діагностики для авто всіх марок!

Ціна на комп’ютерну діагностику на «Ауді-Центр-Захід» у Львові є надзвичайно привабливою, що в поєднані з фаховістю наших спеціалістів зробить цю послугу ще приємнішою для Вас. Запрошуємо завітати на наш автосервіс і самому в цьому переконатись!

 

Вартість повної комп’ютерної діагностики (тестування всіх електронних систем та блоків) від 250 грн., не залежно від марки авто!


Якщо у Вас є до нас запитання чи Ви хочете здійснити запис, Ви можете зв’язатись з нами за телефонами:

(032) 240-40-56

(067) 371-06-19

ПП “Ауді-Центр-Захід”

м. Львів, вул. Бузкова, 13

Також Ви можете залишити заявку або задати своє запитання і наші менеджери самі зв’яжуться з Вами.
Натисніть тут: Залишити свій запит або задати запитання

Інші наші послуги